Jeśli masz nieruchomość, to na pewno zdajesz sobie sprawę z przytłaczającej liczby obowiązków i zadań z nią związanych. Nie każdy ma na to czas, chęć i umiejętności. Z myślą o takich sytuacjach przygotowaliśmy specjalną ofertę. Proponujemy profesjonalne usługi zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej budynków. 

Czym jest zarządzanie nieruchomością?

Zarządzanie nieruchomością to zbiór czynności, które należy wykonać, żeby budynek spełniał wymagania Klientów, właściwie się prezentował oraz mógł w przyszłości przynosić dochód. Z tego względu organizujemy i monitorujemy czystość na terenie nieruchomości. Dzięki temu budynek wygląda schludnie i estetycznie. Dokonujemy również regularnych przeglądów budynków, żeby się upewnić, że w trakcie eksploatacji wszystko działa, jak należy. Związane są z tym również naprawy, konserwacja oraz drobne remonty.

Pilnujemy również, żeby nieruchomość była używana zgodnie z jej przeznaczeniem. Jeśli budynek ma być użyty jako biurowiec, nie pozwolimy, żeby powstało tam np. przedszkole. Do naszych obowiązków należy również zadbanie o to, żeby firmy, które świadczą usługi na rzecz nieruchomości, wykonywały je rzetelnie. W razie potrzeby sami je zapewniamy i organizujemy.

Pomoc w zdobyciu zysku

Dzięki naszym staraniom Twoja nieruchomość będzie miała odpowiednich najemców. Nie tylko sami ich pozyskujemy, ale także towarzyszymy im w całym procesie. Zwiększa to prawdopodobieństwo udanej transakcji.

Myślimy również nad przyszłością budynku. W związku z tym tworzymy plan, który ma zoptymalizować koszty jego utrzymania. Przygotowujemy również skuteczne strategie zarządzania nieruchomością. Szukamy korzystnych ofert na rzecz budynku i negocjujemy umowy. Dzięki tym zabiegom Twoja nieruchomość będzie przynosić maksymalny zysk i minimalne straty.

Obsługa techniczna

Warto również zaznaczyć, że oferujemy rzetelną obsługę techniczną. Związane to jest z całą niezbędną dokumentacją techniczną oraz książkami obiektu budowlanego. Porządek w tej dziedzinie ułatwia wiele spraw. Dodatkowo organizujemy plany przyszłych remontów oraz wytyczne odnośnie do modernizacji budynku. Znamy nieruchomość od podszewki, więc wiemy, jakich potrzebuje zmian, żeby optymalnie funkcjonować. Dostarczamy również wykaz usterek i awarii oraz gwarantujemy ich skuteczne usuwanie. Monitorujemy także obsługę serwisową instalacji i urządzeń, które są częścią wyposażenia budynku.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.