Pozbycie się gruzu i odpadów budowlanych po remoncie stanowi spore wyzwanie logistyczne. Zgodnie z obowiązującym prawem właściciele i zarządcy nieruchomości są zobowiązani do wywozu wszelkich pozostałości po remoncie, budowie czy pracach wyburzeniowych po zakończeniu prac. Gruz nie może być składowany na terenie posesji czy obiektu, dlatego należy zadbać o jego prawidłowy wywóz i utylizację.

Jak pozbyć się legalnie gruzu?

Nielegalny wywóz gruzu i jego utylizacja w miejscach, które nie są do tego przeznaczone, grozi wysoką karą pieniężną. Z tego powodu zalecanym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm, które świadczą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieczystościami i odpadami pobudowlanymi. Takie przedsiębiorstwa oferują wynajem kontenerów na gruz, zajmują się ich odbiorem oraz składują je na wyznaczonych do tego celu wysypiskach. Dbając o prawidłową utylizację odpadów budowlanych, zapewnią Państwo czystość na terenie swojej posesji lub obiektu oraz zadbają o środowisko naturalne.

Kontenery na gruz – zadbaj o profesjonalny wywóz odpadów

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi w ramach gospodarki odpadami budowlanymi oferujemy wynajem podstawowego wyposażenia do składowania, odbioru i wywozu nieczystości, jakim są kontenery na gruz i zsyp budowlany. Korzystając z tego rodzaju sprzętu, mają Państwo gwarancję prawidłowego składowania wszelkich odpadów powstałych po pracach remontowo-wykończeniowych. Dbamy także o to, aby gruz i inne pozostałości były odpowiednio zabezpieczone na czas przewozu. Jako jedna z niewielu firm oferujemy także wywóz odpadów zmieszanych (na przykład karton-gips, kartony, styropian, panele). Dzięki naszej wieloletniej praktyce w obsłudze nieruchomości oraz w ramach gospodarki odpadami pobudowanymi gwarantujemy wysoki poziom świadczonych przez nas usług i szybki czas realizacji wywozu gruzu. Rozmiar kontenera dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu zapewniamy sprawny wywóz gruntu i odpadów z każdego miejsca.

Wywóz gruzu Gdynia – profesjonalny wynajem kontenerów

W ramach naszych usług oferujemy Państwu profesjonalny wywóz i utylizację odpadów na terenie całego Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego oraz Straszyna. Z uwagi na szeroki zakres działalności zapewniamy konkurencyjne ceny wynajmu kontenerów, które dopasowujemy indywidualnie w zależności od zlecenia, tonażu wywożonych pojemności oraz rodzaju odpadów. Z naszą firmą zadbasz o sprawne i prawidłowe składowanie i transport nieczystości pobudowlanych.