Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest na tyle przydatne, że wręcz obowiązkowym jest wyrobienie go. Na ten proces jednak składa się wiele elementów, jak chociażby wybór odpowiedniej szkoły, pozyskanie wymaganej wiedzy w zajęciach teoretycznych, przejeżdżenie 30 godzin z instruktorem oraz końcowe zdanie egzaminów. Kluczową rolę pełni tutaj ośrodek szkolenia kierowców, który jest swego rodzaju gwarantem jakości naszego przygotowania praktycznego. Jaki więc warto wybrać w Lublinie, by nie stracić pieniędzy?

OSK Ewan – dlaczego warto?

Szkoła jazdy Ewan od lat oferuje kompleksowe przygotowania do egzaminu państwowego kat. B. Mimo iż wydawać się może, że dla niektórych wyzwanie takie jest niemożliwe do zrealizowania, profesjonalni wykładowcy oraz szkoleniowcy zadbają o perfekcyjnie przygotowanie kandydata na kierowcę. OSK Ewan zapewnia dostęp do wielu udogodnień, które pomogą nawet najbardziej opornym przypadkom na pozyskanie wymarzonej plakietki.

Oferta

W ofercie szkoły jazdy Ewan znaleźć możemy trzy pakiety, które w kompleksowy sposób przygotują do egzaminu państwowego. Należą do nich:

  1. Pakiet A – podstawowy zbiór wymaganych elementów do pozyskania odpowiednich umiejętności i wiedzy. 30 godzin teorii oraz następnie praktyki w pełni pozwolą na zrealizowanie najważniejszego aspektu jakim jest nauka jazdy. Lublin pod względem ulic jest skomplikowanym miastem, stąd w cenie 2100 złotych zawiera się wiele udogodnień, jak chociażby symulator nauki jazdy, możliwość wideorejestracji zajęć praktycznych czy też inne pomoce dydaktyczne.
  2. Pakiet B – jest to ulepszenie podstawowego pakietu A. Zyskujemy bowiem wszystkie już wspomniane usługi wraz z dodatkowymi 10-cioma godzinami jazd praktycznych. Tym samym, za jedyne 400 złotych więcej, zyskujemy szansę na dopracowanie naszych umiejętności kierowania pojazdem.
  3. Pakiet C – zapewnia on ciągłość naszej nauki praktycznej. Za 3200 złotych, prócz usług zawierających się w pakiecie A, zyskujemy gwarancję, iż między naszymi jazdami nie odbędzie się przerwa dłuższa od jednego miesiąca. Dodatkowo, opłacamy od razu nasz egzamin państwowy, przez co wszystko koszty mamy już praktycznie z głowy.

Wszystkie wspomniane wyżej pakiety zapewniają w cenie dostęp do wymaganych badań lekarskich.

Zdaj już teraz!

Prawo jazdy jest wymagającym wyzwaniem, stąd warto wspomóc się profesjonalną szkołą jazdy jaką jest OSK Ewan. Odpowiednie przygotowanie bowiem pod względem teoretycznym oraz praktycznym jest kluczem do sukcesu. Całość oferty znaleźć można na stronie: https://ewan.lublin.pl/kurs-prawa-jazdy-lublin/. Zdecyduj się już teraz i zostań prawdziwym kierowcą!